Your search results

Projekt

Bytový dom BULVAR RESIDENCE sme postavili pre nedostatok kvalitných bytov v Žiline. Chceli sme obyvateľom tohto krásneho mesta poskytnúť atraktívne bývanie s dostupnou cenou za prenájom. Jeho súčasťou je 44 jedinečných bytových jednotiek, ktoré sú premyslené do najmenšieho detailu. Pri návrhu architektonických riešení sme kládli dôraz nielen na modernosť, ale aj funkčnosť, energetickú úspornosť a priaznivú cenu nájmu.

izba-215-a
ikony_projekt_vyhody_projekt

Každý byt je dokonale prepracovaným projektom sám o sebe. Pričom sme pracovali s najkvalitnejšími dostupnými materiálmi.

ikony_projekt_vyhody_parkovanie2

Byty budú predávané v štádiu “holobyt”. Samozrejme je možné byt dorobiť vrátane kompletného vybavenia od kúpeľne až po kuchynskú linku podľa individuálnych požiadaviek klienta. Vzhľadom na dlhodobý problém s parkovaním v Žiline, sme pre všetkých budúcich majiteľov pripravili 71 parkovacích miest, hneď pri dome. Z toho 5 parkovacích miest je určených pre imobilných obyvateľov.

ikony_projekt_vyhody_kaviarne

V útulnej kaviarni na prízemí si môžete vychutnať kvalitnú kávu alebo sa naštartovať rýchlymi raňajkami. Pridanou hodnotou je priľahlý Bôrický park, ktorý ponúka široké možnosti relaxu a športového vyžitia.

ikony_projekt_vyhody_sluzby

Na prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať priestory pre gastronomické prevádzky, bankové pobočky, predajne a služby – kaderníctvo, kozmetika alebo masáže…